Netværk

Find dit netværk

Udover vores landsdækkende netværk har vi lokale netværksgrupper fordelt over hele landet.
Du kan vælge at blive medlem enten kun af Landsforeningen eller af dén lokale Netværksgruppe, du ønsker.

Oversigt over VIRKSOMME kvinders lokale
NETVÆRKS-OMRÅDER

Find alle KONTAKT-info til kvinderne i
LANDSSTYREGRUPPEN og de Lokale NETVÆRKSGRUPPER


Kontaktpersoner pr. 2020

Landsformand: Anette Berg Laursen
email: anette@virksommekvinder.dk

Landskasserer: Pia Andersen
email: landskasserer@virksommekvinder.dk

Netværks koordinatorer


3000 København & omegn: Bente Svendsen
email: bente@virksommekvinder.dk

4000 Sjælland: Dorthe Hansen
email: Dorthe@fiskepigen.dk

6100 Syddanmark: Lene Duholm Nielsen
email: lene@sac-center.dk

6700 Sydvestjylland: Laila Haahr Hansen
email: lailaogpoul@esenet.dk

7400 Herning & omegn: Ida Obel Utoft
email: ida@aagaard-maskinudlejning.dk

8000 Østjylland: Anette Berg Laursen
email: Anette@virksommekvinder.dk

9000 Nordjylland: Jette Bay Larsen
email: bjarnelarsen@stofanet.dk